درباره ما

شرکت باغبان تاک در سال 1373 فعالیت خودرا در زمینه تولید سموم ارگانیک کشاورزی آغاز نموده است. این شرکت سال هاست به عنوان تنها تولیدکننده قارچ کش و باکتری کش های ارگانیک در ایران مشغول به فعالیت بوده و محصولات تولیدی آن مورد تایید انجمن ارگانیک ایران می باشد.

خط مشی شرکت همواره دستیابی به محصولات سالم، ارگانیک و موثر بوده و مفتخریم که همواره با تلاش و تحقیقات خود به این مقصود رسیده ایم.

در این راستا، طی چندین سال تحقیق و مطالعه، این شرکت برای اولین بار درجهان موفق به تولید محصول جدیدی به نام بردوفیکس گردید و توانست درتاریخ 84/6/14 آن را به ثبت رساند.

تمامی مراحل تولید بردوفیکس و ترکیب بردو مطابق با قوانین اتحادیه اروپا درجهت تولید فرآورده های ارگانیک می باشد که در این راستا شرکت باغبان تاک موفق به دریافت استاندارد 11000 ISIRI - (تولید، فرآوری محصولات ارگانیک) گردیده است. همچنین لازم بذکر است که شرکت باغبان تاک موفق به دریافت گواهی تأییدیه از طرف موسسه ""bio inspecta برای تولید فرآورده های ارگانیک نیز شده است که با دریافت این گواهی، صادرات بردوفیکس به عنوان یک قارچ کش ارگانیک به اروپا نیز میسر گردیده است.

داشتن ایرانی سالم و محصولاتی عاری از سموم پرخطر، هدفی است که شبانه روز برای رسیدن به آن تلاش می کنیم و مفتخریم که در سال 2008 در راستای نیل به این اهداف، موفق به کسب نشان طلایی فن آوری و کیفیت برای تولید محصول بردوفیکس از کشور فرانسه شده ایم.

1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

8

9

9